Banner
Slider
Slider
Slider
Slider
Free shipping

Ücretsiz Kargo

Money

%100 Para İadesi

Delivery

1 Günde Kargo

Termojenik Nedir?

Son zamanlarda kilo alma ve yağlanmak daha kolay ve korkutucu hal almıştır. Hareketsiz bir çağda yaşayan insanlar, yağlardan kurtulmak için çeşitli yollara başvurabilir. Fakat birçok insan yarı yolda bundan vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Çünkü gerekli enerjiyi yakacak zaman ve imkan mevcut değildir. Bu sebeple kısıtlı imkanlar söz konusu olduğunda, insanların daha iyi sonuçlar almak için yağ yakımına yardımcı olabilr düzeyde olan ürünlereihtiyaç duyulabilir. Temel anlamda bir yağ yakmaya yardımcı olabilir düzeyde olan termojenik ürünler, çeşitli yöntemler ile yağ yakımına ivme kazandırmaya yardımcı olabilir. Ve bu hususta supplement alanında da başarılı olan bir ayrıştırıcıdır. İçeriğinde bulunan uyarıcı maddeler ile sinir sistemi etkilenerek adrenalin salınımının arttırılması sağlanabilir.

Bir hormon olan termojenik, hücrelerin beta-adrenerjik sinir uçlarına etkide bulunarak enerji üretimini tetikleyebilir ve yağ yakımının artmasını sağlayabilir. Kandaki yağ çeşitlerinden birisi olan trigliserit hücrelerinde veta-adrenerjik bölgesel yağ erimesini tetikleyebilir ve bu yöntem sayesinde yağ asitlerinin kan dolaşımına daha rahat enjekte olmasını sağlayabilir .Gün içerisinde ya da sporla birlikte kullanılabilir nitelikte üretilen bu sporcu gıdalarının yağ yakıma yardımı anlamında artıları büyüktür. Fakat yine de  sporla birlikte kullanımın hem daha sağlıklı olduğu hem de daha iyi sonuçlar alındığı gözlenmiştir.

Termojenik ürünleri, insan bedeninin herhangi bir bölgesinde bulunan yağların parçalanması yoluyla enerji olarak kullanılmasını sağlayabilir. Böylesine sonuç odaklı olarak üretilen bu ürünler, vücudun metobolik hızını arttırarak yüksek zindelik hissiyatı verebilir. Bu ürünlerin ortak özelliği vücut ısısını arttırabilmesidir. Vücut ısısının artması ile birlikte yağ hücrelerinde de ısınma meydana gelebilir ve yakım safhasına ulaşırlar. Termojenik ürünlerini kilo problemi insanların tercih edebileceği gibi sıkı bir vücuda sahip olmak isteyenler de tercih edebilir. Yoğun bir spor programı ile birlikte kullanılabilen bu ürünler, vücuttaki kasların daha ayrıntılı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yeni Ürünler
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner